Adwokat Maria Dębska - Jelicz

Kancelaria Adwokacka

O kancelarii

Adwokat Maria Dębska - Jelicz

Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w międzynarodowych kancelariach sieciowych (Baker McKenzie, Weil), jak i w kancelariach polskich, zajmując się prowadzeniem procesów cywilnych i karnych oraz sprawami z zakresu własności intelektualnej. 

Więcej o kancelarii

Praktyka

  • Międzynarodowa praktyka
    Międzynarodowa praktyka Doradzam m.in. klientom polskim, hiszpańskim, amerykańskim i włoskim. Z uwagi na butikowy charakter prowadzonej działalności, udzielam porad szytych na miarę i każdego klienta traktuję indywidualnie.
  • Pragmatyczne podejście
    Pragmatyczne podejście Z zaangażowaniem prowadzę procesy sądowe i udzielam praktycznych porad prawnych. Dużą wiarę pokładam w mediacji - jako konstruktywnej, znacznie bardziej satysfakcjonującej i tańszej od procesów sądowych metodzie rozwiązywania sporów.
  • Szeroka współpraca
    Szeroka współpraca Współpracuję z kancelariami hiszpańskimi i włoskimi przy doradzaniu osobom fizycznym w sprawach dotyczących nieruchomości, sprawach rodzinnych, karnych i spadkowych oraz polskim przedsiębiorcom inwestującym na rynku hiszpańskim.
Na skróty

Na skróty

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem